Naši trenéři jsou připraveni poradit vám s náplní tréninku, výživou i se správným prováděním cviků.

Pokud nemáte zkušenosti s posilováním, doporučejeme minimálně jednu hodinu s trenérem, který vám ukáže jednotlivé stroje a naučí vás, jak správně provádět cviky. Nesprávným prováděním cviků nebo přetěžováním si nejen zpomalíte cestu k úspěchu, ale můžete si také vážně poškodit zdraví.

Jedna hodina s trenérem stojí 300 / 400 Kč (+ váš vstup do posilovny podle ceníku).

Na lektory sálových lekcí se můžete těšit při sálovkách zaměřených na nejrůznější typy cvičení.

Kristýna Pavlů
lektorka

Adam Hromčík
osobní trenér & lektor

Irena Kozelková osobní trenérka

Adéla Třetinová
osobní trenérka

Kristýna Pavlů

lektorka sálových lekcí

Asi vás nepřekvapím, když řeknu, že sport je mým největším koníčkem. Na základní a střední škole – celkem deset let – jsem závodně hrála volejbal. Když jsem si vybírala vysokou školu, padla volba na obor Tělesná výchova a sport na Jihočeské univerzitě. Ve druhém ročníku jsem párkrát suplovala za nemocnou profesorku aerobní hodiny a byla jsem tak nadšená, že jsem si udělala licenci bodystylingu. Od té doby trénuji skoro každý den. Propocené tričko na konci tréninku je pro mě odměna a důkaz, že jsem nic neošidila.

Při studiu jsem jezdila jako instruktorka na letní sportovní tábory a na kurzy plavání, lyžování, snowboardingu.

Vzdělání a certifikáty:

 • certifikát pro power step
 • certifikát pro freek step power
 • certifikát pro bodystyling
 • certifikát pro bosu total body
 • certifikát pro functional movements
 • certifikát pro bosu complete
 • sportovní masáže
 • instruktorka bodystylingu
 • účast na mezinárodním kongresu

Adam Hromčík

osobní trenér, lektor sálových lekcí

„Nedílnou součástí života je pohyb v jeho přirozené formě jako radost i prevence zranění‘.“

Od dětských let byl sport mým denním chlebem. Bavil mě a dával mé nezkrotné energii cíl a smysl. Skoro 10 let jsem se věnoval závodně sportovní gymnastice, odkud jsem se později kvůli tělesné výšce a koordinačním limitům přesunul k atletice, které se v závodní formě věnuji dodnes. Za sebou mám cenné sportovní zkušenosti, několikanásobné medailové umístění a reprezentační soustředění. Tyto sporty mě naučily, jak důležitá je – zvlášť v individuálních sportech – správná kondiční příprava.

Zájem o sport mě dovedl až na sportovní fakultu, která mi otevřela širší pohled na problematiku funkčního zapojení svalů, prevenci zranění, rozvoje specifických dovedností a základy sportovní výživy a regenerace.

V rámci své sportovní kariéry i studia jsem vedl nespočet tréninků a kondičních lekcí, na kterých mě nejvíc baví pestrost a stále nové možnosti.

Specializace:

 • sálové lekce zaměřené na všestrannost
 • posilování středu – core
 • posilování s vlastní vahou
 • kruhové tréninky
 • TRX pro funkční zapojení celého těla
 • kondiční připravenost a všestrannost
 • rozvoj síly a budování svalové hmoty
 • technika cviků

Telefon: 602 934 726

Irena Kozelková

osobní trenérka a lektorka

„Nikdy se nevzdávej a plň si své sny!“

Sportu se věnuji celý život, ale moje srdcovka je street workout a box. Mám zkušenosti s vedením individuálních tréninků i sálových lekcí (core, tabata, crossfit, kruháče, Pilates, power plate a spousta dalších). Věnuji se i výživovému poradenství, takže spolu můžeme vyřešit i problémy týkající se stravy.

Máte svůj sen, svou vysněnou postavu? Ozvěte se mi a zapracujeme na tom. Já zajistím kvalitní trénink a poradenství, ty poctivou dřinu – a sen se stane skutečností. Pod odborným dohledem budete mít rychlejší výsledky a nebudete si škodit špatnou technikou. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na stavbu těla, zdravotní omezení a přání: pomůžu vám zhubnout, vytvarovat postavu i nabrat svalovou hmotu. A věřte mi, že s motivací nebudete mít problém!

Certifikace:

 • instruktorka fitness
 • lektorka bosu, yogalates a TRX

Kdy jsem ve fitku:

Pondělí14:00 – 20:00
Úterý14:00 – 20:00
Středa6:00 – 8:00
Čtvrtek14:00 – 18:00
Pátek6:00 – 8:00
Sobota
Neděle9:00 – 11:00

Telefon: 730 680 159

Cena: 400 Kč / 60 min

Adéla Třetinová

osobní trenérka

„Strava, pohyb, mysl a život má SMYSL!“

Jsem akreditovaná trenérka, věnuji se zdravé stravě a cvičení. Vycházím z vlastních zkušeností: zdravá strava a pohyb změnily mé tělo, mé myšlení a hlavně mé zdraví. Vyléčila jsem se z chronické rýmy, zčásti mi vymizely alergie a atopický ekzém. Věnuji se také osobnímu rozvoji, který je klíčem ke zdravému tělu a mysli. Jak může být člověk šťastný a udržet si motivaci, když o sobě přemýšlí negativně? Proto se snažím ostatním pomoci i v tomto směru.

Sníte o ideální postavě a psychické pohodě, ale máte problém s motivací  nebo nevíte, jak začít? Kontaktujte mě a společně se na to vrhneme. Namotivuju vás, zlepším vaši náladu a trénink si užijeme! Moje motto: strava, pohyb, mysl a život má SMYSL! 🙂

Více o mě spolu se spoustu rad najdete na mém blogu www.adelatretinova.cz

Cena tréninku:    400 Kč / 60 minut                   

Kontakt:    
Tel.: 605 710 501
E-mail: tretinova.adela@seznam.cz
Facebook: Adél Třetinová
Instagram: adela_tretinova